۶ مدل صندل زنانه ۲۰۲۰ که این تابستان استایل شما را زیر و رو می‌کنند!

هوای گرم از راه رسیده و نوبت پوشیدن کفش تابستانی شیک و خنک است. برای انتخاب و خرید کفش و صندل زنانه جدید تابستانی حتما نگاهی به این ۶ مدل صندل زنانه ۲۰۲۰ بیندازید.

برای هوای گرم روزهای پیش رو و آفتاب داغ تابستان باید دنبال یک استایل خنک و راحت باشید. یادتان نرود که استفاده از کفش‌هایی که به پاهای شما اجازه‌ی نفس کشیدن و هوا خوردن بدهند از اهمیت بالایی برخوردار است.

۱. صندل زنانه ۲۰۲۰ با زیره‌ی بلند

خبر خوب برای کسانی که می‌خواهند بلندتر دیده شوند: در سال ۲۰۲۰ صندل لژدار زنانه یکی از مدهای پرتکرار است. این صندل‌ها از مدهای دهه‌ی ۷۰ میلادی الهام گرفته شده‌اند و خیلی خوب با شلوار جین کراپ شده (بریده شده) و یا انواع پیراهن نخی گلدار ست می‌شوند

۲. صندل‌های پاپیونی ۲۰۲۰

مد ۲۰۲۰ با صندل‌هایی که روی آن یک پاپیون کوچک و ظریف قرار داده شده است، زنانگی و زیبایی خاصی را به هر استایلی اضافه می‌کند. صندل‌های پشت باز و کمی پاشنه‌دار با پاپیون قرینه کنار هر آیتم دیگری از پیراهن گرفته تا کت و دامن مجلسی زیبایی‌اشان را به نمایش می‌گذارند.

۳. صندل‌های بندی

صندل‌های بندی که تا بالای مچ یا حتی روی ساق پا می‌آیند، از مهم‌ترین مدهای صندل زنانه ۲۰۲۰ خواهند بود. این مدل صندل برای استایل‌های خنک و ساحلی مناسب است.

۴. مدل صندل زنانه ۲۰۲۰ نامتقارن

صندل‌هایی با رویه‌ی نامتقارن و کمی کج و جزییات مدرن مد بهار و تابستان ۲۰۲۰ را به انحصار خودشان در آورده‌اند. این مدل صندل‌ها در رنگ‌های جذاب و چشمگیر و با فرم‌هایی مینیمال و ساده و ساختار ناقرینه عرضه می‌شوند.

۵. صندل‌های دو بندی

این مدل صندل پشت باز زنانه با دو بند ضخیم روی آن کمی یادآور مدهای دهه‌ی ۹۰ میلادی است. این مدل‌ها در عین سادگی، شیک و در عین زیبایی، بسیار راحت هستند.

۶. صندل‌های لاانگشتی ۲۰۲۰

اگرچه صندل لاانگشتی آیتم جدیدی در مدهای کفش تابستانی و صندل زنانه به شمار نمی‌رود، اما در سال ۲۰۲۰ این مدل صندل‌ها پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. حال این مدل‌ها از صندل‌های دم دستی و معمولی به آیتم‌های شیک و در عین حال راحتی تبدیل شده‌اند که چشم‌ها را در شوهای فشن به خود خیره می‌کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *