نکاتی درباره مد و فشن برای دختران لاغر


بسیاری از ما به اندامی رویایی فکر میکنیم. اندامی بدون چربی اضافه. با این حال، هنوز دخترانی هستند که بسیار لاغر هستند و می خواهند هر کاری بکنند تا کمی چاق شوند. نوع لباسی که ما انتخاب می کنیم، می تواند اندام را آنگونه که ما میخواهیم نشان دهد..
تنها چیزی که باید به خاطر بسپاریم این است که هر یک از ما اندام منحصر به فردی داریم بنابراین روش نمایش انداممان هم منحصر به فرد خواهد بود. برای دختران بسیار لاغر، لباس های بسیاری وجود دارد.
در ادامه لیستی از نکاتی درباره مد و فشن برای دختران لاغر ارائه میدهیم. دخترانی که میخواهند با همان لباس هایی که دارند، شیک تر و زیباتر به نظر برسند:

دختران لاغر از لباس با خط های عمودی دوری کنید
استفاده از خطوط عمودی برای دخترانی که چاق هستند بهتر است. این خطوط باعث می شود اندام کشیده تر به نظر برسد و به نوعی باعث لاغر نشان داده شدن اندام می شود. بنابراین افرادی که لاغر هستند باید از پوشیدن چنین لباسی پرهیز کنند. زیرا باعث می شود آنها لاغرتر به نظر برسند.
اگر جز آن دسته از دختران لاغر که عاشق لباس های راه راه هستید، لباسهایی انتخاب کنید که خطوط افقی دارند. این خطوط باعث می شوند شما کمی درشت تر به نظر برسید.
دختران لاغر کفش پاشنه بلند نپوشند
تاثیر پاشنه بلند بر روی نمایش اندام درست مثل همان خطوط عمودی است. پاشنه بلند ها شما را کشیده تر نشان می دهند که این امر باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. بنابراین دختران لاغر اندام از کفش های پاشنه بلند دوری کنید. به جای آن از کفش های پاشنه تخت شیک استفاده کنید.


دختران لاغر از شلوار جین چسبان دوری کنند
مهم نیست که روند دنیای مد به چه صورت است. دخترام لاغر اندام شلوار های جذب دشمن شماست. این شلوار ها نه از لحاظ پزشکی مناسب هستند، نه از لحاظ مد و فشن مناسب شما هستند. این شلوار ها برای دختران بسیار لاغر اصلا مناسب نیست. این شلوار ها لاغری پاهایتان را بیشتر به نمایش میگذارند بنابراین سعی کنید از این شلوار ها دوری کنید.


دختران لاغر اندام لباس رنگ روشن انتخاب کنید.
رنگ های تیره برای افراد چاق بسیار مناسب است. رنگ تیره چاقی را در سایه روشن های خود مخفی می کند و شما را لاغر تر از آنچه هستید نشان می دهد. بنابراین دختران لاغر باید از رنگ های تیره دوری کنند. رنگ های روشن می تواند گزینه بسیار خوبی برای افراد لاغر باشد.
اگر به رنگ های تیره علاقه زیادی دارید، حتما آنها را در ظاهرتان با رنگ ها روشن ترکیب کنید. مثلا یک تاپ روشن را با یک شلوار تیره ست کنید.یا برعکس.
انتخاب لباس های گشاد برای دختران لاغر
لباس های گشاد می تواند گزینه خوبی برای دختران لاغر اندام باشد، این نوع لباس ها از آنجا که فرم اندام را نشان نمیدهند، میتواند برای دختران بسیار لاغر مناسب باشد. استفاده از یک بلوز گشاد یا ژاکت گشاد همراه با دامن تنگ می تواند بسیار زیبا باشد.


دختران لاغر اندام لباس ها را چند لایه بپوشید
استفاده از لایه های مختلف در لباس نه تنها باعث می شود که مطابق مد روز باشید، بلکه شما را مقداری چاق تر نمایش می دهد. به علاوه نوع اندامتان زیر لایه های لباس پنهان خواهد شد.
با رعایت هر یک از موارد فوق شما می توانید ظاهری زیبا تر داشته باشید. بازی با رنگ را فراموش نکنید. می توانید از پارچه های مختلف استفاده کنید. شبکه های فشن را دنبال کنید تا از نحوه ست کردن اطلاع پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *