در فصل تابستان چه لباسی بپوشیم؟

با فرا رسیدن تابستان و گرم شدن هوا، به سمت لباس های خنک می رویم. اما سوال اینجاست که :

در فصل تابستان چه لباسی بپوشیم که نه تنها خنک باشد، بلکه شیک و مطابق روز باشد؟

  • مانتو های خنک، نازک و آزاد

برای تابستان بهتر است از مانتو های آزاد استفاده کنید تا جریان هوا روی سطح بدنتان بر قرار باشد و از تعرق زیاد جلوگیری شود. امروزه این سبک مانتو ها بسیار مد شده اند. سعی کنید از طرح هایی انتخاب کنید که چین های فراوان و یا لایه های زیاد نداشته باشند. این طرح ها به دلیل آنکه مقدار زیادی پارچه روی هم قرار میگیرند، باعث گرما می شوند و مناسب فصل تابستان نخواهند بود.
جنس پارچه مانتو نیز بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید، برای تابستان مانتوهایی انتخاب کنید که با پارچه هایی خنک و نازک دوخته شده باشند .استفاده از الیاف طبیعی در فصل تابستان بیشتر توصیه میشود. پارچه هایی مانند لینن برای این فصل مناسبند. میتوان طرح های بسیار متفاوت و متنوعی را با این پارچه ها خلق کرد. که علاوه بر راحتی و خنکی لباس، کاملا شیک و به روز باشند.  میتوانید از مانتو های درس ایگو دیدن نمایید.

  • دامن های خنک

استفاده از دامن های بلند و خنک، جایگزین بسیار مناسبی برای شلوار میباشند. پارچه های ظریف و خنک برای طرح هایی مانند دامن و یا دامن‏شلواری مناسب تر هستند.

  • شومیز های خنک را فراموش نکنید

لباسی که شما زیر مانتو بر تن می کنید، باید بسیار خنک و لطیف باشد تا شما را از گرما و تعرق به دور نگه دارد. لباس هایی از پارچه های لطیف مانند حریر برای شومیز تابستانی بسیار مناسبند.

  • شال سبک را از یاد نبرید

گرمای تابستان به میزان کافی آزاردهنده است. با شال های سنگین و ضخیم بیشترش نکنید.
از شال های سبک و لطیف استفاده کنید. شال هایی از جنس حریر یا وال. این شال ها باعث تعرق شما نمیشوند.
فارغ از آنچه که می پوشید، مواردی هستند که گرمای تابستان را مطلوب تر و ظاهرتان را شکیل تر می کند
استفاده از عطر سرد و ملایم می تواند احساس خنکی را به شما منتقل کند. در تابستان از عطر های گرم و شیرین دوری کنید و عطرهایی با اسانس گیاهان و میوه ها استفاده کنید. این اسنس ها بویی از طبیعت و خنکی به همراه دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *