کمد لباس تابستانه

درست در میانه فصل تابستان به سر می بریم. گرمای هوا بسیار آزاردهنده شده است. اما لباس ها می توانند این گرما را تعدیل کنند. نگران نباشید که نیمی از فصل تابستان را با کمد لباس های نامناسب گذرانده اید، هنوز هم می توان لباس هایی تهیه کرد تا این گرما را به راحتی تحمل کرد. تعطیلات تابستانی هنوز تمام نشده، سفرهای تابستانی همچنان ادامه دارد، از آنها لذت ببرید و اجازه ندهید گرما روزهایتان را خراب کند. چند آیتم کلیدی در کمد لباس ها برای تابستان وجود دارد.
برای آنکه به خوبی تشخیص دهید که کمد لباس شما برای ادامه تابستان چه کم دارد، ۶ تا از کلیدی ترین مواردی که لازم است در کمد لباس تابستانه داشته باشید را معرفی میکنیم.
سرهمی
داشتن یک سرهمی نخی یکی از مهمترین لباس هایی است که باید برای تابستان در کمد خود داشته باشید. تابستان قبل، این سرهمی ها بسیار مد شدند و امسال همچنان جز لباس های پر طرفدار فصل تابستان است. با این تفاوت که امسال سرهمی گلدار بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.


پیراهن های خنک و تابستانی
پیراهن های خنک و تابستانی یکی از مهمترین لباس هایی است که باید در کمد خود داشته باشید. این مدل لباس امروزه بسیار مد شده و شما می توانید زیر مانتو خود بپوشید و یا حتی به جای مانتو از آن استفاده کنید. پارسال نیز این طرح ها مورد پسند واقع شده بود اما به نظر می رسد امسال بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. فراموش نکنید که امسال این لباس ها با طرح پارچه راه راه بسیار مد شده اند.


دامن های بلند
پوشیدن شلوار در فصل تابستان می تواند کمی آزاردهنده باشد. خصوصا شلوار جین زیرا باعث تعرق پاهایتان می شود. به جای آن می توانید از دامن استفاده کنید. دامن های بلند برای زیر مانتو، مدتی است که بسیار باب شده است. امسال دامن های بلند طبقه طبقه بسیار مد شده اند. شما می توانید این دامن ها را با لباس دلخواهتان ست کنید.


صندل های تابستانه
پوشیدن صندل باعث می شود تا پاهایتان گردش هوا را احساس کند و این امر از تعرق و گرمازدگی جلوگیری می کند. حتما برای تابستانتان یک جفت صندل راحت در نظر داشته باشید.


پا بند
از آنجا که در فصل تابستان شلوارهای کوتاه و یا دامن به وفور استفاده می شود، می توان از اکسسوری های مربوط به پا استفاده کرد. پابند یکی از این اکسسوری هاست که شما با استفاده از آن می توانید جلوه پاهایتان را بیشتر کنید.توجه کنید که پابند تان باید ظریف باشد تا بتواند احساس لطافت را منتقل کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *